Free یک ابزار تاییدیه خلاق است که به افراد کمک می‌کند که در تلاش‌های خود موفق شوند.در واقع به افراد کمک می کند که از زیر ابرها خارج شده و تغییرات مثبتی را در زندگی خود از طریق جملات شگفت انگیزی که نشان می دهد، ایجاد کنند. در واقع در این برنامه با نگه داشتن دکمه ی سبز جمله را به شما نشان میدهد و این جمله را با صدای بلند تکرار می کند و از طریق نمایش مکرر این جمله در طول روز، تاثیر جمله را در افراد افزایش می دهد.
Free یک ابزار تاییدیه خلاق است که به افراد کمک می‌کند که در تلاش‌های خود موفق شوند.در واقع به افراد کمک می کند که از زیر ابرها خارج شده و تغییرات مثبتی را در زندگی خود از طریق جملات شگفت انگیزی که نشان می دهد، ایجاد کنند. در واقع در این برنامه با نگه داشتن دکمه ی سبز جمله را به شما نشان میدهد و این جمله را با صدای بلند تکرار می کند و از طریق نمایش مکرر این جمله در طول روز، تاثیر جمله را در افراد افزایش می دهد.
این برنامه با استفاده از تکنیک های نظریه‌ی شناختی- رفتاری که از تحقیقات مثبت روانشناسی به دست آمده است، با استفاده از ابزارهای جامع به ساخت شرایط شاد در زندگی افراد کمک می‌کند. این ابزارها در واقع شامل آزمون برای ارزیابی شادی، راهنمای صوتی برای آرامش و ایجاد شادی است. همچنین در این برنامه امکان مشاهده‌ی روند سطح شادی افراد در گذشت زمان روی نمودار وجود دارد.
این برنامه امکان ارتباط با همسر یا دوست خود را برای افزایش شادی هایتان به شما می‌دهد. در واقع در این برنامه یک جدول زمانی را در اختیار شما قرار می‌دهد که می‎توانید برنامه‌ها، عکس ها، ایده ها و هر چیزی را که دوست داشته باشید، با هم به اشتراک بگذارید. علاوه بر این این برنامه امکانات دیگری را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد؛ مانند: • یافتن رستوران‌های مجاور • اشتراک تقویم • اشتراک گذاری لیستی از کارها بین خود و همسر یا دوستتان • ....
این برنامه برای افرادی که از روند خواب خود ناراضی هستند و به خوبی به خواب نمی روند، طراحی شده است. در واقع این برنامه امکان پیگیری خواب را به افراد می دهد. توسط این برنامه می‌توانید رویاهایتان را دنبال کرده و عادت خواب شبانه‎ی خود را بهبود بخشید و زمانی که از خواب بلند می شوید احساس رضایت داشته باشید.
برنامه‌ی Calm در جهان سریع و پرهیاهوی امروزی به شما در رسیدن به آرامش فکری و ذهنی از طریق ویژگی‌های هدایت شده ی درون برنامه، صداهای طبیعت، تنفس‌های عمیق، موزیک گوش دادن و هدایت گام به گام شما در رسیدن به آرامش ذهنی کمک کند.
این برنامه برای نوجوانان و بزرگ‌سالانی که قصد مقابله با اضطراب را دارند، طراحی شده‌است. رابط کاربری و زبان برنامه ساده است. در این برنامه اطلاعات مفیدی در مورد اضطراب و راهکارهای مفید جهت مقابله با آن را به کاربر ارائه می‌دهد. همچنین در این برنامه یک بخش راهنمایی سریع در موقعیت‌های ضروری در اختیار کاربر قرار می‌دهد.
علوم اعصاب و روان بسیار فراتر از تصورات ما درباره‌ی آن ویا اخباری است که ما در مورد آن مشاهده می‌کنیم. این برنامه در آزمایشگاه Cold Spring Habour توسعه داده شده است که 29 ساختار سه بعدی از مغز و تعامل آن‌ها با یک‌دیگر، اختلالات عصبی و مطالعاتی و لینک های تحقیقاتی را نشان می‌دهد.
تکنیک‌ها و تمرینات ذهنی و مغزی برای خلق و خو، توجه و مهارت‌های عمومی و جلوگیری از نابودی آن‎ها مفید هستند. این برنامه‌ی ساده و زیبا، 10 تمرین کوتاه مدیتیشن، 4 فیلم کوتاه در مورد مدیتیشن و دنباله‌ای ازسوالات و حقایق را ارائه می‌دهد. پیشنهاد می‌شود به مدت 10 روز به مدت 10 دقیقه مدیتیشن ها گوش داده و تمرینات را پیگیری کنید.
این بازی مانند تلاش می کند تا کاربر را با طبیعت افسردگی آشنا کند. با این حال مانند برخی دیگر از برنامه ها به طور مستقیم سوال نمی پرسد. به جایش از استعاره ها و تشبیهاتی استفاده می کند تا حس بد افسردگی مشخص شود. این بازی به سبک پلتفرمر است. بازی در جنگلی با فضای غم انگیز و پرندگان تک رنگ شروع می شود. شما با عبور از شاخه ها و فضای اولیه وارد فضای دومی می شوید که نمادی از حس تحقیر است. در این قسمت موزیک بازی شاد تر و سریع تر می شود و بازی به بازی پلتفرم پرشی بی انتها می رسد. پرش بر روی گلبرگ ها و برگ ها اتفاق می افتد و با پرش های هرچه بیشتر سایز گلبرگ ها کمتر می شود تا جایی که دیگر نمی توان روی آن ها پرید. بعد از آن سقوط محظ است. سقوطی که حس سرگردانی می دهد. بازی بی تفاوتی و عدم انگیزه ی افسردگی را با سیستمی که تنبلی را نشان می دهد القا می کند. بعد از سقوط های فراوان در زمین سرانجام کاراکتر بر روی صخره سنگی سقوط می کند و باید سعی کند به حالت عادی خود برگردد. این بازی با موسیقی و نورپردازی خود حس بد افسردگی را نشان می دهد.
بازی ای برای ارتقای خلاقیت و توان تفکر و ایده پردازی ذهنی. این بازی به تفکرات و آموزش دریانوردی نیز کمک می کند. با داده های جمع آوری شده دریافت شده که افراد با توانایی های پایین ذهنی با بازی کردن این بازی بهبود پیدا کرده اند اما هنوز اثبات های قطعی ایجاد نشده.
این برنامه با بازی هایی که ارائه می دهد باعث افزایش قدرت ذهنی می شود. این برنامه 6 مهارت اصلی ذهنی را مورد هدف قرار داده است: حافظه، سرعت تصمیم گیری، تمرکز، قدرت حل مسئله، حیطه ی زبانی و بینایی. 31 بازی در این برنامه قرار گرفته که با موفقیت در بازی ها جایزه هایی به کاربر داده می شود.
بیشتر